Realizacje

Obrazek 01Obrazek 02Obrazek 03Obrazek 04Obrazek 05Obrazek 06Obrazek 07Obrazek 08Obrazek 09Obrazek 10Obrazek 11Obrazek 12Obrazek 13Obrazek 14Obrazek 15Obrazek 16Obrazek 17Obrazek 18Obrazek 19Obrazek 20

Kolumbarium wykonanie - to tylko nieliczne realizacje naszych kolumbariów

To tylko nieliczne realizacje na nasze kolumbaria przeznaczone do pochówku na cmentarzu (na urny z prochami zmarłych). Kolumbaria to miejsca, w których pochówek odbywa się coraz częściej. Możemy więc poszczycić się wieloma realizacjami w całej Polsce i nie tylko. Działamy na terenie Śląska, dokładnie Żor, jednak nasze realizacje wykonywaliśmy w całym kraju i nie tylko.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

Kolumbarium budowa - ile trwa i ile kosztuje budowa?

Mimo, że sam sposób wykonania, budowy kolumbarium dla każdego z naszych modułów jest zbliżony to cały proces powstawania strefy kolumbarium jest za każdym razem inny. Wiele zależy od oczekiwań, jakie wobec produktu ma Klient. Dlatego każda budowa, wykonanie kolumbarium na cmentarzu komunalnym to indywidualna kwestia – zarówno jeśli chodzi o czas realizacji, jak też ceny. Jesteśmy w stanie bardzo elastycznie podejść do wszystkich rozwiązań. Dlatego ciężko jest jednoznacznie podać schemat budowy kolumbarium. Koszt wykonania również jest zróżnicowany, ponieważ zależy od wielkości projektu, wybranych modułów oraz odległości.

Jak uzyskać dokładną wycenę na kolumbarium?

W celu wykonania dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu. Abyśmy mogli przedstawić dokładny kosztorys najpierw musimy poznać Państwa oczekiwania i wymagania. Dlatego warto do nas zadzwonić lub napisać e-mail podając szczegóły.