Realizacje

Kolumbarium - budowa, realizacje

Obrazek 28Obrazek 27Obrazek 26Obrazek 25Obrazek 24Obrazek 23Obrazek 22Obrazek 21Obrazek 20Obrazek 19Obrazek 18Obrazek 17Obrazek 16Obrazek 15Obrazek 14Obrazek 13Obrazek 12Obrazek 11Obrazek 10Obrazek 09Obrazek 08Obrazek 07Obrazek 06Obrazek 05Obrazek 04Obrazek 03Obrazek 02Obrazek 01

Kolumbarium wykonanie - to tylko nieliczne realizacje naszych kolumbariów

To tylko nieliczne realizacje na nasze kolumbaria przeznaczone do pochówku na cmentarzu (na urny z prochami zmarłych). Kolumbaria to miejsca, w których pochówek odbywa się coraz częściej. Możemy więc poszczycić się wieloma realizacjami w całej Polsce i nie tylko. Działamy na terenie Śląska, dokładnie Żor, jednak nasze realizacje wykonywaliśmy w całym kraju i nie tylko.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

Kolumbarium budowa - ile trwa i ile kosztuje budowa?

Mimo, że sam sposób wykonania, budowy kolumbarium dla każdego z naszych modułów jest zbliżony to cały proces powstawania strefy kolumbarium jest za każdym razem inny. Wiele zależy od oczekiwań, jakie wobec produktu ma Klient. Dlatego każda budowa, wykonanie kolumbarium na cmentarzu komunalnym to indywidualna kwestia – zarówno jeśli chodzi o czas realizacji, jak też ceny. Jesteśmy w stanie bardzo elastycznie podejść do wszystkich rozwiązań. Dlatego ciężko jest jednoznacznie podać schemat budowy kolumbarium. Koszt wykonania również jest zróżnicowany, ponieważ zależy od wielkości projektu, wybranych modułów oraz odległości.

Jak uzyskać dokładną wycenę na kolumbarium?

W celu wykonania dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu. Abyśmy mogli przedstawić dokładny kosztorys najpierw musimy poznać Państwa oczekiwania i wymagania. Dlatego warto do nas zadzwonić lub napisać e-mail podając szczegóły.