Producent Kolumbarium

Kolumbarium - producent

O nas

Marka Kolumbarium.pl to synergia dwóch firm o wieloletnim doświadczeniu w branży kamieniarskiej i pogrzebowej. Dzięki obreswacji rynku i zdobytemu doświadczeniu wyszliśmy naprzeciw stale rosnącym zapotrzebowaniom i opracowaliśmy pierwsze w Europie innowacyjne rozwiązanie wolnostojących kolumbariów modułowych.

Kolumbarium - wykonanie

Dodatkową ogromną zaletą naszego rozwiązania jest fakt, iż produkujemy nasze kolumbaria na miejscu w zakładzie, a gotowe elementy montujemy naszymi wyspecjalizowanymi ekipami na miejscu w kilka godzin, mając uprzednio przygotowaną podstawę betonową. Takie rozwiązanie ogranicza do minimum prace budowlane na cmentarzu.

Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę począwszy od wykonania projektu z udziałem wykwalifikowanego architekta, który wraz z uwzględnieniem ukształtowania terenu i zapotrzebowania zaprojektuje i uzyska ewentualnie wszystkie stosowne zezwolenia.

Następnym ogromnym atutem naszego rozwiązania jest fakt, iż nie trzeba od razu inwestować ogromnych środków finansowych jak w dotychczasowych rozwiązaniach dotyczących ścian kolumbarium.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu, odpowiedniemu wykształceniu i umiejętnościom, które zostały potwierdzone dyplomem mistrzowskim, możemy zgodnie z Państwa życzeniem wykonać i zrealizować różnorodne zlecenia w zakresie prac kamieniarskich. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doradztwem.

Serdecznie zapraszamy!