Oferta na budowę kolumbarium

Poniżej przedstawiamy wszystkie rodzaje naszych modułów kolumbariów, pozwalające tworzyć dowolne aranżacje. Inwestycję można rozpocząć od postawienia nawet jednego modułu. Warto jednak od razu zaplanować możliwości ewentualnej rozbudowy. Więcej ogólnych informacji można znaleźć na stronie głównej. Wszystkie prezentowane poniżej moduły zostały opatentowane w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Moduł 16 nisz (32 urny)

Moduł 24 nisze (48 urn)

Moduł 32 nisze (64 urny)

Moduł 40 nisz (80 urn)

Moduł 48 nisz (96 urn)

Moduł Ogrodzeniowy 24 nisze (48 urn)

zobacz przykładowe układy modułów ogrodzeniowych ▸

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny

Poniżej prezentujemy przykładowe aranżacje z wykorzystaniem naszych modułów. To tylko fragment z całego systemu możliwości ich realizacji według danego zapotrzebowania. Nasze kolumbaria mogą zostać skomponowane razem z ławkami oraz krzewami. Z ich wykorzytsaniem powstają również inne, nietypowe realizacje, jak np. wiata pełnioca rolę kaplicy.

W dzisiejszych czasach rozwiązania spotykane na cmentarzu komunalnym to już nie tylko grób murowany, grób ziemny, ale coraz częściej też miejsce w kolumbarium. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Dowiedz się jak ustalana jest w przypadku kolumbarium cena. Co ma wpływ na jej wysokość? Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości.

Kolumbarium cena - jakiego rzędu jest to wydatek?

Jeśli chodzi o kolumbaria ceny to bardzo indywidualna kwestia. Wszystko zależy od ilości modułów, użytego do produkcji materiału oraz odległości miejsca budowy.

Jak uzyskać wycenę?

Ceny za kolumbaria są zróżnicowane - skontaktuj się z nami, a chętnie wycenimy kolumbarium dla Ciebie.