Kolumbarium.pl

Wolnostojące Kolumbaria Modułowe z kamienia

kolumbaria wersja cz
Kolumbarium Granit, ściana

Kolumbarium - producent

O nas

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym zapotrzebowaniom prezentujemy pierwsze w Europie innowacyjne rozwiązanie wolnostojących kolumbariów modułowych z własną aranżacją zieleni oraz ławkami do zadumy i odpoczynku dla osób bliskich. Produkowane przez nas kolumbaria wykonane są z wysokogatunkowego granitu. Każda nisza pomieści 2 urny i wyposażona jest dodatkowo w estetyczny lampion i wazon - wykonane ze stali nierdzewnej i usytuowane bezpośrednio z boku danej niszy. Dzięki temu kwiaty oraz znicze nie leżą u podnóża kolumbarium i wiadomo dla kogo są przeznaczone.

Kolumbarium - wykonanie

Dodatkową ogromną zaletą naszego rozwiązania jest fakt, iż produkujemy nasze kolumbaria na miejscu w zakładzie, a gotowe elementy montujemy naszymi wyspecjalizowanymi ekipami na miejscu w kilka godzin, mając uprzednio przygotowaną podstawę betonową. Takie rozwiązanie ogranicza do minimum prace budowlane na cmentarzu.

Jesteśmy w stanie wykonać kompleksową usługę począwszy od wykonania projektu z udziałem wykwalifikowanego architekta, który wraz z uwzględnieniem ukształtowania terenu i zapotrzebowania zaprojektuje i uzyska ewentualnie wszystkie stosowne zezwolenia.

Następnym ogromnym atutem naszego rozwiązania jest fakt, iż nie trzeba od razu inwestować ogromnych środków finansowych jak w dotychczasowych rozwiązaniach dotyczących ścian kolumbarium.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu, odpowiedniemu wykształceniu i umiejętnościom, które zostały potwierdzone dyplomem mistrzowskim, możemy zgodnie z Państwa życzeniem wykonać i zrealizować różnorodne zlecenia w zakresie prac kamieniarskich. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doradztwem.

Serdecznie zapraszamy!