Kolumbarium.pl

Wolnostojące Kolumbaria Modułowe z kamienia

kolumbaria wersja cz
Kolumbarium Granit, ściana

Kolumbarium Realizacje - Wykonanie

Realizajce kolumbarium  kolumbarium realizacja Realizajce kolumbarium z granitu Kolumbarium wykonanie z kamienia Realizajce kolumbarium z granitu Kolumbarium budowa Realizacja kolumbarium granitowego Przykład realizacji kolumbarium Kolumbaria z granitu Kolumbaria granitowe Przykładowe kolumbarium Kolumbarium ściana - budowa Kolumbarium z kamienia Kolumbarium kamienne Realizacja kolumbarium z kamienia Niedawna realizacja Kamienne, granitowe kolumbarium Kolumbarium z granitu - ściana

Kolumbarium wykonanie - to tylko nieliczne realizacje

To tylko nieliczne realizacje na nasze kolumbaria przeznaczone do pochówku na cmentarzu (na urny z prochami zmarłych). Kolumbaria to miejsca, w których pochówek odbywa się coraz częściej. Dlatego możemy poszczycić się wieloma realizacjami w całej Polsce i nie tylko. Działamy an terenie Śląska, Żorów, jednak nasze realizacje wykonywaliśmy w całej Polsce i nie tylko.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na adres e mail.

Kolumbarium budowa - ile trwa i ile kosztuje budowa?

Sposób wykonania, budowy kolumbarium jest wieloetapowy. Wiele zależy od oczekiwań, jakie wobec produktu ma Klient. Dlatego każda budowa, wykonanie kolumbarium na cmentarzu komunalnym to indywidualna kwestia – zarówno jeśli chodzi o czas realizacji, jak też ceny. Jesteśmy w stanie bardzo elastycznie podejść do wszystkich rozwiązań. Dlatego ciężko jest jednoznacznie podać schemat budowy kolumbarium. Koszt wykonania również jest bardzo zróżnicowany, ponieważ zależy od wielkości projektu oraz wybranych modułów.

Jak uzyskać dokładną wycenę?

W celu wykonania dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu. Abyśmy mogli przedstawić dokładny kosztorys najpierw musimy poznać Państwa oczekiwania i wymagania. Dlatego warto do nas zadzwonić lub napisać e mail podając szczegóły.